20. pandolo turnir za Gasilsko Plamenico

IMG_1983V soboto, 6.6.2015, se bo na ploščadi pred gasilskim domom PGD Hrvatini odvijal že 20. tradicionalni mednarodni pandolo turnir za “Gasilsko plamenico”.

Prostovoljno gasilsko društvo Hrvatini je v letu 1996 praznovalo 40. obletnico svojega humanitarnega delovanja na področju požarnega varstva. V počastitev tega jubileja je organiziralo prvi nični mednarodni turnir v igri pandolo za prehodni pokal – “Gasilska plamenica”. Letošnji, jubilejni – 20.turnir v pandolu, v počastitev 59. obletnice ustanovitve našega društva, bo organiziran z dnevno-nočnim programom.

V programu so zabeležene naslednje aktivnosti:

• od 9.00 do 10.00 – turnir otroških ekip (v primeru udeležbe vsaj treh ekip),
  • ob 10.00 – otvoritev turnirja, podelitev nagrad otroškim ekipam in posameznikom, tekmovanje ekip udeleženk
  • Zaključek pol ure po finalu – podelitev lovorik, plaket in nagrad tekmovalnim ekipam in posameznikom

Turnir bo nepreklicno odigran ne glede na vremenske pogoje, zato vabljeni k ogledu.

Z gasilskim pozdravom:
V službi ljudstva – NA POMOČ